Alışılagelmiş tonlardan farklılaşmaya doğru çekinmeden adımlar atarak, dinleyiciyi etkisi altına almayı başaran İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve gitarist Anna Calvi, 5 yıl aradan sonra 6 Haziran’da yayınladığı teklisi ile Ağustos’ta çıkacak yeni albümü “Hunter”ın müjdesini verdi. Calvi albüm turnesi kapsamında Ekim’de Stokholm’e geliyor.

Britanya’nın prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ‘Mercury Ödülleri’ sahibi Calvi’nin ilk enstrümanı keman olmasına rağmen bir gitar virtüözü olarak biliniyor. Uzun süredir bu albüm üzerine çalışmaya devam eden Calvi, bir de konser turnesine başlıyor. Avrupa turnesi kapsamında 30 Ekim’de Stokholm Nalen’de vereceği konseri sabırsızlıkla beklediğimiz sanatçı en son Mart 2014’te Södra Teatern’de bizleri büyülemişti.
Albümün haberini resmi Twitter hesabından şu sözleri ile vermişti gitarist: “Bu an için 5 yıl bekledim, arkasında durabildiğim ve yapabileceğim en iyi ve en dürüst sanat olduğunu hissettiğim ana kadar bekledim. Bu kayıta her şeyimi verdim, tüm aşkımı, tüm tutkumu.. bana ait her şey bu müzikte var.”

Anna Calvi’nin yeni teklisine ait resmi videosu!

Biletlerinizi almak için tıklayınız!

Etkinliğin Facebook sayfası için tıklayınız!

Kaynak: https://en.wikipedia.org/