İpek İpekçioğlu ve Hakan Vreskala’nın geleneksel Anadolu ezgilerini modern house müzik elementleriyle sentezlediği yeni düeti ‘‘Bir Çift Turna” Epic Istanbul etiketiyle 5 Mayıs’ta yayımlandı! Tüm dijital platformlardan ulaşabileceğiniz single için bir de video klip yayınlayan ikiliye başarılar diliyoruz

Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de başarılı işlere imza atmaya devam eden ve dünya müziğinde kendine has ve dinamik bir evren oluşturmayı başaran dostumuz Hakan Vreskala, uzun süredir özellikle Avrupa müzik dünyasında birçok farklı projede yer almaya devam ediyor. Son olarak, DJ ve prodüktör kimlikleriyle dünyanın dört bir yanında elektronik müzik dinleyicilerini büyüleyen İpek İpekçioğlu ile geleneksel Anadolu ezgilerini modern house müzik elementleriyle sentezlediği ortak çalışması ‘‘Bir Çift Turna“ya imza attılar.

İpek İpekçioğlu ve Hakan Vreskala’nın anonim bir türkü olan “Bir Çift Turna”ya yaptığı bu yeni yorum için çekilen klip, ikiliyi Berlin’in sokaklarında ve terk edilmiş binalarında karşımıza çıkarıyor. Ethnique Punch olarak da tanıdığımız Al’Eksan’ın yönetmenliğini üstlendiği klipte, Vreskala ve İpekçioğlu’na danslarıyla Aileen Kkvan eşlik ediyor.


İşte bizi müziğe fazlasıyla odaklamayı başaran, dans ve renkleriyle orda olma isteği uyandıran bu görsel ziyafet;